BİZ KİMİZ

ZIEL® A.Ş. sektörlerinde deneyimli mühendisler tarafından kurulmuş olup, gelişen teknoloji sonucunda tüm dünyada hızla büyüyen sektörel ihtiyaçlar konusunda müşterilerine doğru ürünleri seçmelerinde teknik destek vererek, en doğru ve en hızlı şekilde tedarik etmektedir. Bilgi ve birikimlerini ZIEL® çatısı altında toplayan konusunda uzman ekibi ile güvenilirlik ve kaliteyi esas alarak müşteri odaklı hizmet vermektedir.

Yenilikçi, teknolojik alt yapısı ve optimum fiyat anlayışı ile konusunda dünya teknik tekstil liderleri ile çalışan ZIEL®; İtfaiyeci Elbiseleri & Ekipmanları, Alev almaz & Antistatik Endüstriyel Tip Koruyucu Kıyafetler, Sıvı Metal & Kaynak Sıçramasına Dayanıklı Koruyucu Kıyafetler, Radyan Isıya Dayanıklı Alüminize Elbise Setleri, Elektrik Arkı Termal Risklerine Karşı Dayanıklı Koruyucu Kıyafetler, Yüksek Görünürlüğe Sahip Kıyafetler, Termal Koruyucu Kıyafetler, Kurumsal İş Kıyafetleri, Outdoor Kıyafetleri, Teknik Kumaşlar ve İplerin üretimini yapmaktadır. Bununla birlikte ZIEL®; Asbest uzaklaştırma ekipmanları konusunda uzman DECONTA firmasının Türkiye’ deki tek yetkili distribütörü, Dupont® Nomex® Kalite Partneridir.

ZIEL® üretimlerinin kalite kontrolünü sağlamak adına ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemi olan ISO 45001:2018 belgesine ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi belgesine sahiptir.

 MİSYONUMUZ

Gücümüzü ve deneyimimizi etkin kullanarak;
– Dürüst,
– Yenilikçi,
– Gelişmelere açık,
– Rekabetçi,
– Kalite odaklı,
– Çözüm ortaklarımızın ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan,
– Ülke ekonomisine katkıda bulunan daimi bir dünya şirketi olmaktı

  VİZYONUMUZ

– Zaman içinde değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarına hızlı şekilde çözüm bulmak,
– En uygun fiyat-performans dengesini sağlamak ve korumak,
– Sürdürülebilir gelişimle pazarı oluşturmak,
– Teknoloji liderleriyle temas halinde olmak ve
– Müşteri memnuniyetini daimi olarak sağlamaktır.

  DEĞERLERİMİZ

– İnsana ve çevreye duyarlılık,
– Güven,
– Sorumluluk,
– Eğitim ve gelişim,
– Kalite,
– İş birliği,
– Çözüm.

YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER
MÜŞTERİ ODAKLI
ADİL ÜRETİM
ÇEVRE DOSTU
İZLENEBİLİRLİK

Sosyal Medya